
Nasza szkoła z dumą wystawiła reprezentację młodych pasjonatów pożarnictwa, którzy musieli wykazać się wiedzą pożarniczą oraz pierwszej pomocy wykraczającą daleko poza szkolny program. Uczestnicy zmierzyli się z bardzo trudnym testem. Rywalizacja była niezwykle zacięta, a o ostatecznych wynikach decydowały często pojedyncze punkty. Nasi uczniowie wykazali się ogromną dyscypliną i merytorycznym przygotowaniem, godnie reprezentując naszą społeczność szkolną na forum gminy.
Do etapu powiatowego zakwalifikowali się następujący uczniowie:
w kat. klas I-IV Florian Zając – IV miejsce,
w kat. klas V-VIII Maja Leszko- II miejsce, Oliwier Samociuk- IV miejsce
Pozostali uczestnicy reprezentujący naszą szkołę to: Franciszek Bącik, Jakub Kożuch, Rafał Zarzycki. Brawo dla naszych młodych „strażaków”! Życzymy powodzenia w kolejnych etapach!
Ilona Sikorska- Korgol






