Dziś w Woli Chomejowej odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dziewcząt i chłopców. Wydarzenie rozpoczęła Pani Dyrektor, witając wszystkich uczestników i życząc im powodzenia w rywalizacji. Zawodnicy zmierzyli się w trójboju lekkoatletycznym, który obejmował trzy konkurencje- skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60 metrów.

       Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Rafał Zarzycki- kl. IV, Paweł Zając- kl. V, Albert Kępka- kl. V, Marcin Latkowski- kl. VI, Michał Zając- kl. VI oraz Maria Orłowska- kl.V, Lena Skowron- kl. V,  Małgorzata Zając- kl. V, Wiktoria Tupikowska- kl. V, Maja Leszko- kl. VI. Wyniki Kategoria Chłopców

  1. I miejsce: SP Tchórzew
  2. II miejsce: ZPO Wola Osowińska
  3. III miejsce: SP Krasew
  4. IV miejsce: SP Wola Chomejowa
  5. V miejsce: ZPO Borki

Kategoria Dziewcząt

  1. I miejsce: SP Tchórzew
  2. II miejsce: SP Wola Chomejowa
  3. III miejsce: ZPO Wola Osowińska
  4. IV miejsce: SP Krasew
  5. V miejsce: ZPO Borki

    Po zakończeniu rywalizacji Pan Wójt wręczył dyplomy, medale i puchary dla zwycięzców. Był to moment pełen radości i dumy dla wszystkich uczestników. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli cieszyć się smacznymi kiełbaskami i lodami, co było miłym akcentem na zakończenie tego sportowego dnia. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie tego wspaniałego wydarzenia oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jego sukcesu.

                                                                                                    IIona Sikorska- Korgol