W dniach 11-13 maja 2026 r. uczniowie klasy ósmej naszej szkoły przystąpili do egzaminu. Podczas trzech dni zmagali się z zadaniami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Za nimi czas pełen emocji, stresu, ale też ogromnego wysiłku i koncentracji. Uczniowie dawali z siebie wszystko i dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki. Teraz mogą już trochę odetchnąć i spokojnie czekać na rezultaty.
Wszystkim ósmoklasistom gratulujemy wytrwałości i zaangażowania oraz życzymy jak najwyższych wyników.