W dniu 8 lutego 2023 r. o godz. 13:00 w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka, na który licznie przybyli czcigodni goście, aby móc podziwiać swoje kochane wnuczęta.

Na wstępie pani wicedyrektor Dorota Latkowska powitała przybyłych oraz złożyła serdeczne życzenia z okazji tego wyjątkowego święta. Potem nadszedł czas na część artystyczną. Dzieci z wielką dumą prezentowały wierszyki oraz piosenki, wyrażając  w ten sposób swoją miłość i wdzięczność. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem przyglądali się występom wnucząt, nagradzając ich brawami.

 Po części artystycznej nasze przedszkolaki, w dowód miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, w których przygotowanie włożyły dużo serca.

Ostatnim punktem spotkania był słodki poczęstunek na stołówce szkolnej, który przygotowali Rodzice poszczególnych grup, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

To była wyjątkowa uroczystość, która dostarczyła dzieciom oraz zaproszonym gościom wiele radości oraz niezapomnianych emocji.

Linki