W czwartek 19 stycznia 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia nie sposób było kogokolwiek rozpoznać. Każdy przedszkolak mógł chociaż na chwilę stać się swoją ulubioną postacią z bajki, albo kimś kim chce zostać w przyszłości. Przedszkolaki z wielką dumą prezentowały i przedstawiały swoje stroje. Pojawili się u nas między innymi: policjanci, strażacy, motylki, biedronki, księżniczki, kotki, ninja, spiderman i wiele innych bajkowych postaci.

Motywem przewodnim balu była – DŻUNGLA. Wyjątkowy wystrój sali zachęcał wszystkich do wspólnej, znakomitej zabawy. Chociaż przez chwile mogliśmy poczuć się jak w dżungli. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach, tańcach, konkursach.

Specjalnym gościem balu był – Myszka Miki, który swoją obecnością sprawił dzieciom ogromną radość. Miki przygotował dla dzieci przeróżne zabawy. W trakcie balu można było również skorzystać z malowania twarzy, który wykonywała Pani Anna Firla.

Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, ponieważ był pełen wrażeń, śmiechu i radości.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku. Dziękujemy również Państwu Annie i Arturowi Firla za pomoc w stworzeniu wyjątkowej atmosfery.

Ewa Morawik

Linki